3.9
(15)

Adobe photoshop cs6 2019 indir me işleminin nasıl yapılacağını anlattım ve adobe photoshop cs6 türkçe sürüm 2019 olarak sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Photosohop ile istediğiniz gibi resimler üzerinde oynamalar yapabilirsiniz veya gif tarzı dosyaları oluşturabilirsiniz.
Bunun yanı sıra instagram post , photoshop youtube kapak resmi gibi birçok şeyi kendiniz adobe photoshop cs6 2019 türkçe ile kolayca dizayn edebilirsiniz.

Kaçırmadan Okuyun

TIKLA İNDİR

Adobe Photoshop CS6 2019 Genel Bilgi

Adobe Photoshop, piksel tabanlı görüntü, resim ve fotoğraf düzenlemede bir tek biçim olan, Adobe Systems’in sayısal fotoğraf işleme yazılımıdır.
Vektörel işlemlerde ve yazı işleme konusunda da bazı yetenekleri olmakla beraber, pazar lideri olmasını sağlayan özelliği bit resim işleme işlevini de taşıyan Photoshop; kuşkusuz bilgisayar dünyasının en kuvvetli yazılımlarındandır.

Adobe Photoshop CS6 Sistem Gereksinimleri Nelerdir ?

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 ve Üzeri Bir İşletim Sistemi
İşletim Sistemi Bit Bilgisi : 32 & 64 Bit
İşlemci Gereksinimi: Çift Çekirdek & 2.0 GHz Hız ve Üzeri İşlemci Gücü Gerektirir.
Bellek (Ram): 2 GB ve Üzeri Ram Gerektirir.
Ekran Kartı: 512 MB Bellek & OpenGL 2.0 Destek ve Üzeri Bir Ekran Kartı Gerektirir.
Boş Disk Alanı: 4 GB veya Üzeri Boş Bellek

Photoshop CS2 sürümünden itibaren, “Smart Object” (Akıllı Nesne) adında geliştirilmiş, vektörel verilerin kalitesi bozulmadan Photoshop ortamına aktarılmasını sağlayan bir sistem ile kullanıcılara büyük bir kolaylık sağlanmıştır.

2017 yılı itibarıyla, CC 2018 sürümü piyasadadır. Yeni sürümün Windows Vista ile üstün uyumu, Photoshop yazılımının verim ivmesinde haylice artış sağlamıştır.
Adobe yalnızca Microsoft Windows ve Mac OS X işletim sistemleri için destek verir. Linux’taki Wine uygulaması ile CS4 sürümü Linux’ta da çalıştırılabilmektedir.

Beğendiniz mi ?

Tıklayarak puan verin !

Toplam puan 3.9 / 5. Oy sayısı : 15