5
(5)

Türkiye’nin ilk Pazar alışveriş online sistemi şeklinde 201 yılında hayata geçmiştir Gittigidiyor.
Gittigidiyora Nasıl Ulaşırım ?Müşteri Hizmetleri İletişim hakkında bilgi vereceğiz.
E- Bayilikleri 2011 yılında almaya başladıktan sonra tamamen ilk sıralarda yer alan ve diğer firmalara örnek olan bir kurulumdur.

Milyonlarca kayıtlı üyesi ile tüketiciye uygun fiyat seçenekleri ile milyonlarca ürün bulunmaktadır. Büyük işletmeler, KOBİ’ler kendi ürünlerini güçlendirip geliştirdikleri güzel, güvenilir bir alışveriş ortamıdır Gittigidiyor.

Kaçırmadan Okuyun

 Gittigidiyor Ürün Tanıtımı

Gittigidiyor’da ürünler elli farklı kategori altında toplanır. Ödemeler tüketici adına güvenle yapılır. Ödeme ve onay sisteminde risk sıfır şeklindedir. Yaklaşık bir saat içerisinde altmış ürün satılabilmektedir.

gittigidiyora nasıl ulaşırım

 On milyona yakın kez mobil cihazlara mobil uygulaması indirilmiş olup alışverişlerin yüzde ellisi kadarı mobil cihazlardan uygulama üzerinden yapılır. Aynı zamanda 2018 yılında Great to Work şirketi tarafından yapılan araştırma sonucunda Türkiye’de en işverenler listesinde birinci olmuştur. Şu anda iki yüz kırk kişinin çalıştığı platformda on altı milyon üyesi bulunmaktadır.

 Satıcı Panellerinin Kullanımı

 Tüm aktiviteleri yönetmek bana özel kısmından ulaşılarak yapılır. Peki, bana özel kısmına ulaşmak nasıl derseniz ana ekran üzerinde görülebilecektir. Satış yapacaklarım, sattıkları linkleri ile ürünlerin takibi yapılır. Bir ürün satıldığı zaman bana özel kısmına girip sattıklarım bölümünden ürünü seçip kargo seçimi yapılmalıdır. Paketlediğimiz ürün hesap bilgilerini girip kargoya çıkartılmalıdır.

 Ürün İade Olursa

 Tüketici ürünü aldığı zaman bazen kendisinin internette olduğu gibi olmadığını fark edecek, tekstil ürünü ise ebatları daha farklı olduğunu düşünecek ya da işlevini yetersiz bulacaktır. Bu nedenlerle kişi kargoyu teslim aldıktan sonraki üç iş günü içerinde yeniden kargoyu geldiği yere gönderecektir.

 İade kargo bilgileri platform üzerinden sisteme girildikten sonra satılan ürünün ürün bedeli iadesine satıcının onay veresi gerekmektedir ki bu da 3 iş günü gibi bir süre içerisinde olmalıdır.

HEMEN OKUYUN ! :  Limon Suyunun Bilinmeyen Faydaları Nelerdir ? - ŞOK OLACAKSINIZ !
gittigidiyora nasıl ulaşırım

 Böylece tüketici ne kadar da olsa ürününü alıp açmış olsa da on dört gün içerisinde yeniden teslim ete yani cayma hakkını kullanarak kendisi kargo bedelini ödemeden satıcıya iade edebilir. Ürün satıcıya yeniden ulaştığında ise satıcı ekrandan kendi hesabına girerek sattıklarım bölümünden ürününü yeniden iade aldığını belirtmelidir. Satıcıya ürünün ulaşma süreci yani iade süreci üç iş günüdür. Eğer satıcı ürününe bu zaman içerisinde ulaşmaz ise Gittigidiyor’a durumunu bildirmeli ve çözüm merkezi linkine ulaşıp takip etmelidir.

 Çözüm merkezinde Yardım Al bölümü vardır. Oradan bilgi alınmasının nasıl olacağı takip edilebilir.

gittigidiyora nasıl ulaşırım

 Cayma Hakkının Fes edildiği Durumlar

 Eğer tüketici ürün üzerinde değişiklik yapış ya da ilave bir durumda bulunmuş ise kabul edilemez. Piyasa üzerinden fiyatı sürekli değişen altın, ziynet gibi ürünler, sağlık bilgisi noktasında başka bir tüketici tarafından sıkıntı olacak iç çamaşırı, mayo, kozmetik gibi ürünler iade konusu olamaz

 Aynı zamanda tüketici tarafından açılan DVD, CD gibi ürünler, bilgisayar sarf malzemeleri, çabuk bozulabilecek, kullanma tarihi geçek üzeri olan ürünler de yeniden teslim edilemez.

Beğendiniz mi ?

Tıklayarak puan verin !

Toplam puan 5 / 5. Oy sayısı : 5