5
(4)

Bu videoda KAYBOLAN VEYA ÇALINAN AKILLI TELEFON NASIL BULUNUR – PROGRAMSIZ anlatan bir video hazırladım , umarım hoşunuza gider.

Merhaba Bu videomuzda çalınmış veya kaybolmuş cep telefonunuzun yerini nasıl tespit edebilirsiniz size bundan bahsedeceğim.

Kaçırmadan Okuyun

Videoya başlamadan önce videoyu beğenmeyi ve kanalıma abone olmayı unutmayın.

Öncelikle bilmeniz gereken ilk şey Kayıp olan cep telefonumuzda bir gmail adresi ile oturum açmış olabilir bu Gmail adresinin şifresini bilmeniz gerekiyor Google Play üzerinde oturup biliyor olmanız gerekli ve Kayıp olan cep Telefonunuzda o Gmail adresi ile oturum açılmış olması kesinlikle gerekli.

akıllı telefon

Kaçırmadan Okuyun

Kayıp olan telefonumuzu bulmak için elimizde var olan cep telefonumuzda yani bulacak olan cep telefonumuzda bir internet televizyonu açalım internet tarayıcısı Ben Google Chrome kullanıyorum açtıktan sonra arama yerine Android Device Manager yazın daha sonra çıkan ilk sonuca tıklayın web sitesini bul linkini yani bağlantısını vereceğim.

Android Device Manager karşımıza gelecek burada kaybolan giriş yapacaksınız ve daha sonra şifrenizle gireceksiniz ileri butonuna basacaksınız gördüğünüz gibi kayıp olan cep telefonumuzda yani telefonumun lokasyonu bildirimi geldi…

Beğendiniz mi ?

Tıklayarak puan verin !

Toplam puan 5 / 5. Oy sayısı : 4

HEMEN OKUYUN ! :  VLC Media Player Nasıl İndirilir ?