Her gün havasız bir ofiste oturmak istemiyor musunuz ? 
Çok kazançlı bir mesleğin hayalini mi kuruyorsunuz ?

Hangi eğitimi alırsanız alın , kesinlikle size sunacağımız mesleklerden birkaç tanesini beğeneceksiniz.

Modern dünyada, herhangi bir alanda bilgi ve tecrübe kullanımını kullanmayı bulmak kolaydır, başka bir deyişle, bir oyuncunun bir film oynaması veya sahnede oynaması zorunlu değildir veya veterinerlerin tümü hayvan kliniklerinde çalışmamaktadır , farklı işlerlede uğraşmaktadırlar.
Kısacası insanlar eğitimlerini aldıkları alanlarda iş yapmak zorunluluğunda değillerdir.

1)Hayvan Yemi Gurmesi : Evcil hayvan yeminin kalitesini ve güvenliğini kontrol etmek için … Bu uzmanlar yılda yaklaşık 24.500 dolar kazanıyor.

Mesleğin Püf Noktası : İyi bir lezzet seçiçi olmalı ve her türlü değişik hayvan yeminin tadına bakmaya hazır olmalısınız.

Hangi eğitime ihtiyaç var: Eğitim temel bir rol oynamıyor, veteriner hekimliği, biyoloji veya gıda endüstrisi alanında eğitim öncelikli olarak işe alınmanızda faktör sayılabilir.

Kaçırmadan Okuyun

2) Lego Heykel Traşı : Bu insanlar tıpkı bir heykel traş gibi logolardan sanat eseri üretiyorlar. Yaptıkları şey çamurdan heykel yapmak yerine legolardan heykel yapmak.Kazandıkları para ise dudak uçuklatıcak cinsten , yılda tam tamına 30.000$ gibi bir kazançları var.Sadece oturuyorlar ve çocuklar gibi logolardan birşeyler tasarlıyorlar.

Mesleğin püf noktası : Yaratıcı bir bakış açısına sahip olmak

Hangi eğitime ihtiyaç var : Tasarım uzmanı ve grafiker

3) Profesyonel sıra bekleyici : Bu insanlar sizin için profesyonel olarak sıra bekleme hizmeti sunuyorlar.Bir banka kuyruğunda veya ekmek sırasında sizin yerinize sıraya geçiyorlar ve sıra size geldiğinde arayıp haber ediyorlar.Yaptıklarının hepsi bu.

Mesleğin püf noktası : Sabır ve kararlılık

Hangi eğitime ihtiyaç var : Eğitim çok önemli değil ancak sabır kesinlikle önemli

4) Gerçek dışı şeyleri gerçek kişilere sat : Günümüzde artık oyunlar ve oyun içerisinde eşya satın alma kültürü çok yaygınlaştı.Yazılım ve programlama sektörü de aynı şekilde.Neden sizde bir tane oyun geliştirip oyun içerisinde sanal olan eşyaları geçek kişilere satmıyorsunuz ?

HEMEN OKUYUN ! :  Dünya Hakkında İlginç Bilgiler - ÇOK ŞAŞIRACAKSINIZ !

Mesleğin püf noktası : Öğrenme isteği ve kararlılık

Hangi eğitime ihtiyaç var : Temel bir meslek söylemek doğru olmaz fakat yazılım ve programlama üzerine ilgili ve bilgili olmak gerekli.

5) Antika avcısı : Uygun fiyata satılan eski eşyaları ve malzemeleri toplayarak daha sonra onları zamanı geldiğinde 5 6 katına satarak para kazanmak çok kolay.Ebay gibi sitelerden satın aldıkları antika ürünleri bir süre sonra piyasası değerlenince daha pahalıya geriye satıyorlar.

Mesleğin püf noktası : Satış becerisi ve sabırla beklemek

Hangi eğitime ihtiyaç var : Antikalar, mücevher, sanat, tarih vb. Konularında uzmanlaşmış bir eğitim idealdir.

6) Aksesuar mankenliği : Mankenlik veya modellik demek her zaman güzel bir yüze sahip olmak veya dört dörtlük vücut / boy oranına sahip olmak demek değildir. Aslında vücut mankenliği yapanlar , yüzük , takı , küpe , ayakkabı , çanta vs gibi ürünleri taşıyarak kolay yoldan para kazanıyorlar.Kim yüzük takıp veya ayakkabı giyip kolay para kazanmak istemez ?

Mesleğin püf noktası : Müşteri gereksinimlerini karşılıyabilmek , bakımlı bir cilt, saçlar , tırnaklar vs. yine aynı şekilde bakımlı olmalı.

Hangi eğitime ihtiyaç var : Bir önem taşımıyor.

7) Adli Ressam : Yurt dışında kapalı mahkeme oturumlarında çekim yapmak yasaktır. Bu yüzden bu konudaki gazete ve dergi yayınlarında yayınlanacak olan resimlerin çizimlerini adli ressamlar yapar.

Mesleğin püf noktası : Gerçekçi resimler çizebilme ve tüm detayları fark edebilme

Hangi eğitime ihtiyaç var : Sanatsal bir eğitim almak ve daha çok kişisel yetenekler ön plandadır

8) Profesyonel Sarılma Uzmanı : Biri üzgün ve yalnız olduğunda – profesyonel yardımcılar kurtarmaya geliyor , ihtiyacı olan herkesi kucaklamaya ve desteklemeye hazırlar. Toplumsal bunalım çağımızda, bu uzmanlar özellikle talep görüyor, yurt dışında müşteriler günde 60 dolara kadar ödemeye hazırlar.

Mesleğin püf noktası : İçten bir sarılma ve samimiyet ayrıca anlayış ve teselli edebilme becerisi.

HEMEN OKUYUN ! :  Limon Suyunun Bilinmeyen Faydaları Nelerdir ? - ŞOK OLACAKSINIZ !

Hangi eğitime ihtiyaç var : Psikoloji eğitimi almış olmak büyük avantaj sağlar

9) Profesyonel Yas Tutucu : Profesyonel yas tutucular unutulmayacaklardır , hala ölenlerin cenazesinde yas ve kedere yas tutmak için kiralanmaktadırlar. Bu meslek ile ortalama olarak saat başına 35 $ kazanabilirsiniz. Bu arada, bugün sadece kadınları değil, erkekleri de işe alıyorlar.

Mesleğin püf noktası : Kederli bir ortamda çalışmaya psikolojik hazırlık ve bu ortamın yaratılması yeteneğine sahip olmak.

Hangi eğitime ihtiyaç var : Oyunculuk eğitimi olursa faydalı olacağı kanaatindeyiz.

Photo by free pictures of money

10) Seslendirme Sanatçısı : Oyunculuk yeteneğiniz var fakat sahnede yer almak istemiyor musunuz ? Sesinizin güzel olduğunu etraftaki arkadaşlarınızdan sık sık duyuyor musunuz ? işte o zaman seslendirme sanatçısı olmak tamda size göre. Şaşırırsınız, ancak yurt dışında profesyonel film, çizgi film, tv ve radyo reklamcılığından yılda 50.000 ila 80.000 dolar kolayca para kazanabilirsiniz.

Mesleğin püf noktası : Mükemmel diksiyon ve duyguları sesli olarak aktarabilme

Hangi eğitime ihtiyaç var : Oyunculuk ve seslendirme eğitimi

Beğendiniz mi ?

Tıklayarak puan verin !

Toplam puan / 5. Oy sayısı :