5
(2)

Bu video da SEVGİLİNİZİN – BAŞKASININ WHATSAPP MESAJLARINI OKUMA konusunda SEVGİLİ TAKİP PROGRAMLARI bilgisi verdik.

Merhaba videomuza hoşgeldiniz sizi daha fazla bekletmeden hızlı bir şekilde videomuza geçmek istiyorum şu an ilk gördüğünüz ekran yani WhatsApp ekranının karşı telefon olduğunu varsayalım ve diğerinin ise şuan üzerinde gezdiğimiz ikinci ekranında bizim telefonumuz olduğunu varsayalım.

Bizim telefonumuzdan Google Chrome internet tarayıcısını açalım ve buradan üç noktaya yani şu sağ üst köşedeki üç noktaya tıklayalım tıkladıktan sonra masaüstü sürümünü iste seçeneğini tıklayalım.

sevgili takip programı

Kaçırmadan Okuyun

Ardından arama çubuğuna whatsapp web yazalım ve tarayıcımızın açılmasını bekleyelim.

Gördüğünüz gibi whatsapp web hızlı bir şekilde açıldı bize bir tane kare kod verdi.

Bu karekodu diğer WhatsApp hesabımızdan üç noktaya tıklayarak WhatsApp web seçeneğine tıklayarak okutacağız Bakın Şu an ekranda gördüğünüz gibi örnek olarak gösteriyoruz.

sevgili takip programı

Bu sayede kendi telefonunuz üzerinde de ikinci bir WhatsApp oturumunu açmış olacaksınız bir WhatsApp hesabını iki farklı yerden erişim sağlamış olacaksınız gördüğümüz gibi aynı WhatsApp konuşmalarında geldiğini görüyorsunuz bundan sonra videonu kalan kısmında test mesaj göndereceğiz , mesajların geldiğinde gördükten sonra videomuza like atabilirsiniz ayrıca abone olursanız da seviniriz.

Beğendiniz mi ?

Tıklayarak puan verin !

Toplam puan 5 / 5. Oy sayısı : 2

HEMEN OKUYUN ! :  Whatsapp Silinen Mesajları Geri Getirme İPHONE - ANDROİD 2019